Ukrainian Fashion Week (Інтернет-видання «Розмова по івано-франківськи»)

Автор: Irina_Sergienko Дата создания: 2014-03-24 Просмотров: 1052 Комментариев: 0

Сім днів «модна» Україна жила позитивними емоціями вишуканості, гармонії  і краси від прекрасного дійства ім`я якому UKRAINIAN FASHION WEEK.

З  15 по 21 березня, у весняному Тижні моди було представлено 37 дизайнерських колекцій сезону осінь-зима’2006-2007. Кожен показ Ukrainian Fashion Week – це окрема подія, зі своїми запрошеннями, глядачами та унікальною атмосферою, створеною автором колекції,  зі своєю концепцією та тонкою філософією.

Важливою подією, що відбулася під час UKRAINIAN FASHION WEEK, стало TRADE MARK DEFILE. Trade Mark Defile – це покази  колекцій українських торгових марок. Дефіле пройшли з 16 по 21 березня в галереї бутіків українських дизайнерів Fashion Lab торговельного комплексу «Альта Центр». Всього у проекті було продемонстровано сімнадцять колекцій - «Марія Collection», SELA» (Ізраїль), BALIZZA (Туреччина), ТМ «Віктор Черкаський», Віктор Антоненко/Лідія Рубан для хутрової фабрики «АНТ», ТМ «Елеана», ТМ Serebrova, ТМ «Ірина Сергієнко» (Irina Sergienko STYLE), «Ольга-Стиль», JilaJeans, «Любава», Space for ladies, Senti (трикотажна фабрика «Роза»), Jolie Dame, Григорій Ніколаєв для ТМ Natali Bolgar, ТМ Alexandr Ocheretny, Ксенія Марченко для ТМ X’U. Цінність Trade Mark Defile для українських виробників одягу є дуже великою, оскільки саме вони здатні «одягнути українців в українське». Демонструючи свої колекції, торгові марки вчергове переконують суспільство у наявності не просто якісного, а й модного сучасного одягу, що є особливо актуальним з огляду на нинішню ситуацію у легкій промисловості України. 

Переглянути колекцію шкіряного одягу від Irina Sergienko STYLE

       Дизайнер Ирина Сергиенко

Тэги:

Оставить комментарий


ЗВОНИТЕ!    +38 066 097-30-32, +38 067 209-71-47

НАЧНИТЕ МЕНЯТЬ СВОЙ ВНЕШНИЙ ВИД СЕГОДНЯ!
И ЗАВТРА ВЫ УВИДИТЕ, КАК МИР НАЧНЕТ МЕНЯТЬСЯ ВОКРУГ ВАС!